Adwokat Magdalena Mikoś-Korzeń
Telefon: 504-542-002

*Prawo Karne, *Prawo Cywilne, *Prawo Rodzinne, *Prawo Handlowe, *Prawo Administracyjne, *Prawo Pracy

Nasze Usługi
Zespół prawników Adwokat Podkarpacki – Lege Artis Kancelaria – Kancelaria Podkarpackie współpracuje, aby skutecznie rozwiązywać najbardziej skomplikowane kwestie prawne w Polsce i dla klientów międzynarodowych. Wykorzystując dogłębną wiedzę na temat unikalnego otoczenia prawnego państwa i bliskich relacji roboczych z reprezentacją firmy, nasi prawnicy zapewniają klientom pełen pakiet kompleksowych usług prawnych. Nasi prawnicy wykorzystują swoje specyficzne doświadczenie, aby spełnić Twoje potrzeby i pomóc Ci osiągnąć ogólne cele.

Myśl przewodnia: Pasja i profesjonalizm w kobiecym wydaniu.

Każdego dnia poszukuję rozwiązań problemów, z którymi się do mnie zgłaszacie. Indywidualne podejście do każdego klienta i pełne zaangażowanie w powierzone zadania uznaję za receptę na sukces. Jednak to nie liczby, kwoty, statystyki, lecz wasze zadowolenie i uznanie dla mojej pracy jest dla mnie największym źródłem satysfakcji.

Śmiało mogę więc powtórzyć za Konfucjuszem:
Rób to co kochasz, a nigdy nie będziesz musiał pracować”.

Dzięki współpracy ze specjalistami z innych dziedzin – księgową, rzeczoznawcą, psychologiem, notariuszem, mediatorem, geodetą oferowane przeze mnie usługi są kompleksowe i wychodzą naprzeciw twoim oczekiwaniom.

Rozprzestrzeniać miłość