Inwestorzy konopi

Jeśli poszukujesz finansowania, mogę przedstawić Ci inwestory co specjalizujący się w konopiach i oleju CBD w Polsce i za granicą z międzynarodowym doświadczeniem, pasją i zaangażowaniem gwarantującym najwyższą jakość procesu produkcyjnego. Jeśli chcesz zainwestować w branży, zapraszam do kontaktu ze mną.

Moja usługa polega na wprowadzeniu Cię do inwestorów.

Moja lista inwestorów typu kapitał wysokiego ryzyka inwestuj w szereg spółek na wczesnym etapie rozwoju w Polsce i za granicą.

Mogę zapewnić akredytowanych inwestorów, którzy są dokładnie sprawdzeni, wysokiej jakości spółki wschodzące bezpośrednio zaangażowane w przemysł konopny lub w produkty i usługi wspierające.

Program inwestycyjny na etapie zalążkowym dla start-upów z branży konopi indyjskich, z naciskiem na dodatkowe produkty i usługi.

Pracuję na zasadzie prowizji, a wszystkie transakcje są dokonywane za pośrednictwem www.escrow.com

Escrow to porozumienie umowne, w ramach którego strona trzecia otrzymuje i wypłaca pieniądze lub majątek dla głównych stron transakcji, najogólniej, z obfitością warunków, które prowadzą do następujących po sobie prawomocnych działań. Wypłata uzależniona jest od warunków uzgodnionych przez strony transakcji.

Kontact

Rozprzestrzeniać miłość