Uprawa Konopie CBD W Polsce Linki.

Nasiona konopi są legalne.


Zgodnie z konwencją wiedeńską z 1961 roku, nasiona konopi nie zaliczają się do o środków odurzających. Nasiona marihuany nie zawierają żadnych substancji psychoaktywnych i nie są traktowane jak narkotyk u rozumieniu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Stowarzyszenie na rzecz racjonalnego i efektywnego wykorzystania konopi „Wolne Konopie” to krajowa inicjatywa społeczna założona w 2006r. przez aktywistów wywodzących się z Kanaby – pierwszego ruchu legalizacyjnego w naszym kraju oraz Inicjatywy Wolne Konopie. Organizacja skupia ludzi dobrej woli, którzy nie zgadzają się z obecnie prowadzoną w Polsce polityką narkotykową. Stowarzyszenie reprezentuje interesy konsumentów konopi w Polsce jak i za granicą. Stowarzyszenie Wolne Konopie jest organizacją ponadpartyjną. Celem Stowrzyszenia jest zapewnienie sieci wsparcia dla osób poszukujących unormowania statusu konopi w Polsce.

Działanie organizacji ma na celu pozytywne wpłynięcie na transformację praw dla medycznych, duchowych, rekreacyjnych oraz przemysłowych użytkowników konopi.  W tym procesie niezwykle istotne okazuje się wywołanie debaty i edukacja w natłoku nieprawdziwych informacji przekazywanych społeczeństwu.

Każdy, kto chciałby uzyskać więcej informacji, powinien skontaktować się ze mną, a wyślę instrukcje, co należy zrobić iz kim należy się skontaktować. Oczywiście będziesz musiał ubiegać się o licencję. Poprowadzę Cię i udzielę najlepszej rady.

(Proszę zauważyć: pobieram 5% prowizji od wprowadzenia rolnika do inwestora. Płatności dokonywane są za pośrednictwem Escrow. Umowa prowizyjna zostanie wysłana do podpisania).

Proszę o e-mail na adres: info@raczyna.pl

https://www.polishhempseeds.com

https://www.gabinohome.com/en/land-sale-poland-c12p34.html

https://drziolko.pl/

https://www.farmer.pl/finanse/podatki-rachunkowosc/czemu-przemysl-pokochal-konopie,75158.html

https://konopteka.pl/blog/konopteka-pl-blog/wykorzystanie-konopi-w-przemysle

https://konopieizdrowie.pl/pl/i/Roznica-pomiedzy-konopiami-a-marihuana/25

https://www.cannabismed.pl/konopie-siewne-a-indyjskie

https://biokonopia.pl/blog/post/16-roznica-pomiedzy-marihuana-a-konopiami

https://www.wolnekonopie.pl

https://www.tanieuprawianie.pl/smartblog/28_UPRAWA-KONOPI-CBD-W-POLSCE.html

Rozprzestrzeniać miłość